Henk Wildenberg - Unica vaas - Verkocht

Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!
Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!Henk Wildenberg - Unica vaas kopen? Bied vanaf 60!
  • Henk Wildenberg (1916-1978)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen42 cm x 16 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht2200 gram
GemerktHandgesigneerd
Keramiek vaas met lava glazuur. De vaas heeft een bruine ondergrond met daarover een beige en kobalt blauwe lava galzuur. De vaas is aan de onderzijde gesigneerd: H Wildenberg Beesel.

Henk Wildenberg (1916-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  John54
FA. (6 )

Lid sinds 2018
146 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
16
42
14
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 16:11
Eindtijd:15-08-2022 om 19:11
Kleingeld
12 aug. / 10:55
€ 60