Kees Mandos - Uniek abstract gesigneerd werk - Verkocht

Kees Mandos - Uniek abstract gesigneerd werk kopen? Bied vanaf 150!
Kees Mandos - Uniek abstract gesigneerd werk kopen? Bied vanaf 150!Kees Mandos - Uniek abstract gesigneerd werk kopen? Bied vanaf 150!Kees Mandos - Uniek abstract gesigneerd werk kopen? Bied vanaf 150!Kees Mandos - Uniek abstract gesigneerd werk kopen? Bied vanaf 150!Kees Mandos - Uniek abstract gesigneerd werk kopen? Bied vanaf 150!
  • Kees Mandos (1913-2001)
Jaartal1969
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een zeer mooi abstract werk van Kees Mandos.

Zijn zeer weinig abstracte werken bekend van deze kunstenaar.

Verkeert in mooie staat en zit in smalle zwarte houten lijst.

Gesigneerd en jaartal onderaan rechts.

Kees Mandos (1913-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  tien
FA. (17 )

828 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
61 cm
51 cm
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2022 om 15:24
Eindtijd:22-02-2022 om 20:40
wvdst
22 feb. / 20:33
€ 150