FA. (2)

Uniek Top Werk Lucebert 50 x 70

Uniek Top Werk Lucebert 50 x 70 kopen? Bied vanaf 2000!
Uniek Top Werk Lucebert 50 x 70 kopen? Bied vanaf 2000!Uniek Top Werk Lucebert 50 x 70 kopen? Bied vanaf 2000!Uniek Top Werk Lucebert 50 x 70 kopen? Bied vanaf 2000!Uniek Top Werk Lucebert 50 x 70 kopen? Bied vanaf 2000!Uniek Top Werk Lucebert 50 x 70 kopen? Bied vanaf 2000!

Geplaatst door  tillanbarros

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Lucebert (1924-1994)

Handgesigneerd top stuk, 50 x 70 cm op. Olieverf op scheppapier.

Prachtig, goed bewaard en in alle opzichte een toevoeging voor uw collectie.

Het stuk is te bezichtigen in Amsterdam

Starttijd:20-02-2016 om 16:17
Eindtijd:27-02-2016 om 16:17
Openingsbod€ 2000
ObjectlocatieNederland