Curiosa - Uniek verzameling van bronsen vogels - 3stuk's - Verkocht

Curiosa - Uniek verzameling van bronsen vogels - 3stuk's kopen? Bied vanaf 1!
Curiosa - Uniek verzameling van bronsen vogels - 3stuk's kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Uniek verzameling van bronsen vogels - 3stuk's kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Uniek verzameling van bronsen vogels - 3stuk's kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Uniek verzameling van bronsen vogels - 3stuk's kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Uniek verzameling van bronsen vogels - 3stuk's kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen75 cm x 3 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht300 gram
GemerktOngemerkt

Uniek verzameling van diverse vogels:
1.Bronsen pauw - cookie stempel 19e eeuw 9 x 8 cm
2.Han van messing - 20e eeuw 14 x13 cm
3.Rooster  han juwelendoos - Verkoperd metaal- begin 20e eeuw 14 x 17 cm

Perfect

Curiosa

Alle items van deze designer (2)
Geplaatst door  ariel
FA. (6)

Lid sinds 2019
118 verkochte items
3
75
2
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 23:05
Eindtijd:22-10-2020 om 20:48
Biedingen (4)
yarooon
21 okt. / 09:53
€ 10
elen
21 okt. / 09:53
€ 5
elen
20 okt. / 21:30
€ 3
robelco
20 okt. / 20:54
€ 1