Uniek zelfportret Peter Klashorst - Verkocht

Uniek zelfportret Peter Klashorst  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  janssen
FA. (2)

15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Het is een houtskooltekening op papier van de kunstenaar in de puberleeftijd. Het meet 48 bij 56 cm. (zonder lijst) en verkeert in redelijke tot goede conditie. Het is gesigneerd Klas rechts onderin. Vooral voor de liefhebber/verzamelaar een must om te bezitten. Het werk zit in een eenvoudige wissellijst.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  janssen
FA. (2)

15 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:20-11-2015 om 10:55
Eindtijd:27-11-2015 om 10:55
jhermes
20 nov. / 14:10
€ 50