Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990

Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!
Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!Ursula Pless - Zeefdruk, Zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Ursula Pless (1937-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage127/300
Zeefdruk van Ursula Pless. Jaar: 1990. Nummer: 127/300. Afmetingen blad: H46.5 x b46.5cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gegarandeerd.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Ursula Pless
Oostenrijk, 1937-1991
Ursula Pless studeerde aan de Vrije Academie in Den Haag en was collagist, graficus en schilder.
Dit item valt onder de margeregeling

De voorstelling is in zeer goede staat.

Ursula Pless (1937-1991)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (28)

870 verkochte items
46.5 cm
46.5 cm
Starttijd:30-07-2022 om 23:19
Eindtijd:04-08-2022 om 19:16
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa