Utrecht, Stadionplein, litho oplage 103/135 - Verkocht

Utrecht, Stadionplein, litho oplage 103/135 kopen? Bied vanaf 40!
  • Jeroen Hermkens (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Utrecht, Stadionplein, litho oplage 103/135

beeldformaat 64 x 46.3 cm.

bladformaat 75.8 x 54.4 cm.

de litho is niet eerder ingelijst geweest.

kosten verzending in NL 8.50

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:03-10-2014 om 14:52
Eindtijd:17-10-2014 om 14:52