Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 - Verkocht

Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - Vaas handgesigneerd 1960-1970 kopen? Bied vanaf 50!
  • Max Verboeket (1922-2015)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen24 cm x 8 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Fraaie vaas van Max Verboeket van kristal uit de periode 1960-1970 in sublieme staat en gesigneerd in de voet. 8 cm breed en 24 cm hoog en met groene en paarse verticale "draden".

Max Verboeket (1922-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (2)
Geplaatst door  maurice1968
FA. (1 )

Lid sinds 2018
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
8 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2022 om 17:41
Eindtijd:10-08-2022 om 19:22
MarijBerlo
05 aug. / 17:27
€ 50