Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas met verguld floraal decor kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlJugendstil
Afmetingen25 cm x 10 cm (h x b)
Gewicht463 gram
GemerktOngemerkt
Van onbekende glaskunstenaar:
Mat glazen vaas met verguld decor van bloemen.
Hoogte 25 cm, max. doorsnede 10 cm.
Niet gesigneerd.
In zeer mooie staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (59)
Geplaatst door  estrel4
FA. (12 )

329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
10 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-11-2020 om 12:40
Eindtijd:17-11-2020 om 19:39
Biedingen (7)
ffagott
17 nov. / 09:17
€ 16
Prescott1
17 nov. / 09:17
€ 15
Prescott1
16 nov. / 11:19
€ 11
ffagott
16 nov. / 07:55
€ 6
Prescott1
14 nov. / 14:39
€ 4
Lzeldenrust
14 nov. / 14:39
€ 3
Prescott1
13 nov. / 15:04
€ 1