Niet of onleesbaar gesigneerd - vaasje of lichthouder - handgemaakt dik glas - Poland - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - vaasje of lichthouder - handgemaakt dik glas - Poland kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - vaasje of lichthouder - handgemaakt dik glas - Poland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vaasje of lichthouder - handgemaakt dik glas - Poland kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - vaasje of lichthouder - handgemaakt dik glas - Poland kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen9 cm x 10 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Glas is ongeveer 6 mm dik. Voorzien van sticker made in Poland, handmade Mont Blanc. Het laatste is geen merknaam, mogelijk het model.

In goede staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(42)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
10 cm
9 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:15-12-2018 om 15:59
Eindtijd:22-12-2018 om 19:21
Maikido
21 dec. / 19:35
€ 1