Valentine Hobson - Dochter Gina

Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!
Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!Valentine Hobson - Dochter Gina kopen? Bied vanaf 100!
  • Valentine Hobson (1924-1987)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Valentine Hobson is overleden ,haar schilderijen waren zeer realistisch uitgevoerd.

Mooi gaaf schilderij

Valentine Hobson (1924-1987)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  hansepansie

11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
70 cm
90 cm
65 cm
85 cm
Starttijd:01-09-2022 om 10:18
Eindtijd:15-09-2022 om 20:07
Openingsbod € 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUITHOORN, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa