Valerie Hermant "Marktplein in een kleine Franse stad" - Kleurrijke Litho/offset - Verkocht

Valerie Hermant "Marktplein in een kleine Franse stad" - Kleurrijke Litho/offset kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Valerie Hermant

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Valerie Hermant
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlithographie/offset "De Markt in een kleine stad".

Gesigneerd in potlood rechtsonder: Valerie Hermant, gedrukt op mooi dik papier.
Formaat: Bladgrootte ca. 38 x 56 cm. en het beeld meet ca. 26 x 42 cm.

De kleuren van de litho zijn mooi helder en fris, beter dan de foto doet vermoeden !
In een perfecte staat !

Uiteraard draag ik zorg voor een zorgvuldige verpakking en een snelle verzending.

Verpakkings- en portokosten ad. Euro 8,75 zijn voor rekening van de koper en de verzending is voor risico van de koper.

Valerie Hermant

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:02-03-2014 om 21:23
Eindtijd:09-03-2014 om 21:23
Yvonne22
09 mrt. / 12:34
€ 15