Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL

Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!Valerio Adami - 3 grote litho's in kunstboek -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
  • Valerio Adami (1935)
TypeKunstboeken
Jaartal1974
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen28.5 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Boekformaat 28.5x29 cm,  linnen hardcover met omslag, 196 pagina's, met biografie, bibliografie, oevrecatalogus. 1974/Maeght. Dit is de Duitse uitgave van Bruckmann.
 Met 3 litho's op dubbele pagina's.

De litho's zijn in zeer goede gebruikte staat.

Valerio Adami (1935)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (153)
58 cm
28.5 cm
Starttijd:29-06-2022 om 21:42
Eindtijd:13-07-2022 om 20:41
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland