Valerio Adami: 5 originele lithografieën. DLM 206 compleet - Verkocht

Valerio Adami: 5 originele lithografieën. DLM 206 compleet kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Valerio Adami: 5 originele lithografieën. DLM 206 compleet kopen? Bied vanaf 45!Valerio Adami: 5 originele lithografieën. DLM 206 compleet kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
  • Valerio Adami (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Complete uitgave van de DLM 206, geheel gewijd aan Valerio Adami, naar aanleiding van zijn expositie bij galerie Maeght in 1973

Met daarin 5 originele litho's, allen in kleur en 14 reproducties, waarvan 6 paginagroot in kleur.

In totaal 32 pagina's. Zeer mooie uitgave uit 1973, eerste editie.

Deze uitgave is in erg goede staat!

kunstenaar: Valerio Adami
techniek: lithografie (5x)
jaar: 1970
formaat: 2 x 28x 38 cm en 3 x 38 x 56 cm(met middenvouw zoals uitgegeven)
uitgeverij: Maeght, Paris

verzendkosten: 7.50 standaard, 9.00 aangetekend. België: 14.00

Valerio Adami (1935)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:22-01-2014 om 08:49
Eindtijd:29-01-2014 om 08:49
lopez
29 jan. / 00:35
€ 45