VALERIO ADAMI - Lithografie uit DLM 188, 1970. - Verkocht

VALERIO ADAMI - Lithografie uit DLM 188, 1970. kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 19,00

VALERIO ADAMI - Lithografie uit DLM 188, 1970. kopen? Bied vanaf 19!VALERIO ADAMI - Lithografie uit DLM 188, 1970. kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Valerio Adami (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

TELEPHONE - lithografie uit DLM 188 met Valerio Adami. afm. 28 x 38 cm. Verzending 10 euro, Belgie 15 euro

Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:03-11-2013 om 18:27
Eindtijd:09-11-2013 om 18:27
FrankStolk
06 nov. / 13:58
€ 19