Valerio Adami: 'Moments Musicaux luxe 1976', originele litho - Verkocht

Valerio Adami: 'Moments Musicaux luxe 1976', originele litho kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
  • Valerio Adami (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi originele litho van Valerio Adami met als titel "moments musicaux luxe 1976'. Lithografisch affiche voor Galerie Maeght uit 1976. Deze originele litho is speciaal ontworpen als affiche voor de concerten bij 'la Fondation Maeght' in 1976.
in zeer goede staat

Titel: Moments Musicaux Luxe 1976
Jaartal: 1976
Afmetingen: 66 x 46
Gesigneerd: in de druk
Ingelijst: Nee

Materiaal: Lithografisch Affiche

  verzendkosten: 7,50 (standaard) of 9,00 (aangetekend). België: 14,00

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:11-10-2013 om 17:07
Eindtijd:24-10-2013 om 17:07
HansHH
21 okt. / 22:18
€ 10