3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op Canvas - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van al het aanbod dat wordt aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Gemengde techniek op Canvas - Gesigneerd

Geplaatst doorPaul_Louis_van_den_Bergh

Jaartal2021
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Niet of onleesbaar gesigneerd - Aangeboden Zeldzaam Grote Staande Bronzen Ganesha kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Aangeboden Zeldzaam Grote Staande Bronzen Ganesha

Beeld / Object

Geplaatst doorArnoldus3

TechniekBrons
Afmetingen26 cm x 13 cm x 8 cm (h x b x d)
Jos van der Sommen - Later - Surrealistische Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Jos van der Sommen - Later - Surrealistische Kleurenlitho

Geplaatst doorArrt

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Marianne Bey - In Peace kopen? Bied vanaf 1!

Marianne Bey - In Peace

Design

Geplaatst doorMijnkunst

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 18 cm x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
James William Frater - Duinweg op Walcheren kopen? Bied vanaf 1!

James William Frater - Duinweg op Walcheren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekGouache
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Z.T. Toscane - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Ronald Boonacker - Zeefdruk, Z.T. Toscane - Ingelijst

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen50.5 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Willem Wagenaar - Mensfiguur kopen? Bied vanaf 1!

Willem Wagenaar - Mensfiguur

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Jaartal1930
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Wolff - 'Boeren' kopen? Bied vanaf 1!

Cor de Wolff - 'Boeren'

Geplaatst doorMargie

Jaartal1933
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Koster - Corneille op Cuba kopen? Bied vanaf 1!

Nico Koster - Corneille op Cuba

Fotografie

Geplaatst doorMargie

TechniekC-Print
Afmetingen21.5 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris de Moor - Mytologische voorstelling kopen? Bied vanaf 1!

Chris de Moor - Mytologische voorstelling

Geplaatst doorMargie

Jaartal1954
TechniekMonotype
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Brug over rivier. kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Brug over rivier.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Periode1800 t/m 1899
TechniekPotlood
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Hordijk - studie van katten kopen? Bied vanaf 1!

Gerard Hordijk - studie van katten

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Jaartal1934
TechniekPotlood
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Jaartal1934
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMargie

Jaartal1934
TechniekPotlood
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Vijlbrief - abstractie kopen? Bied vanaf 1!

Ernst Vijlbrief - abstractie

Geplaatst doorMargie

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ernst Vijlbrief - abstractie

Geplaatst doorMargie

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ernst Vijlbrief - abstractie

Geplaatst doorMargie

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ernst Vijlbrief - abstractie

Geplaatst doorMargie

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ernst Vijlbrief - abstractie

Geplaatst doorMargie

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - bloemstilleven door Domberg kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - bloemstilleven door Domberg

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam