3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 162 kunstwerken aangeboden
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/4 - 082-B kopen? Bied vanaf 1!
Guido Goedheer - ETS - Karel de Dwaze als Jongeling 4/4 - 082-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1974
TechniekDroge Naald
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Porta 1879 11/18' - 004-B kopen? Bied vanaf 1!
Enric Adsera Riba - diepdruk / aquatint - 'Porta 1879 11/18' - 004-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1979
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - J.C. van der Does, het model voor de schilderijen, vrolijk werk kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - J.C. van der Does, het model voor de schilderijen, vrolijk werkTekening / Aquarel
Geplaatst doorflokbluit
Jaartal1994
Afmetingen74 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Denneboom - pastel - Wezel - ingelijst - 21847 kopen? Bied vanaf 1!
Bob Denneboom - pastel - Wezel - ingelijst - 21847Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen34 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589 kopen? Bied vanaf 1!
Jacobus Ludovicus Cornet - 1851 - Boerderij in de polder met molen - 21589Prenten voor 1900
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1851
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205 kopen? Bied vanaf 1!
Henk Rijzinga - aquarel - Gronings landschap - 22205Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1981
TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karin Campfens - Zonder titel 92/100 - ets - 22179 kopen? Bied vanaf 1!
Karin Campfens - Zonder titel 92/100 - ets - 22179Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ron Ekkelenkamp - ACRYL 'Portret Marko Fondse' - ingelijst - 61B kopen? Bied vanaf 1!
Ron Ekkelenkamp - ACRYL 'Portret Marko Fondse' - ingelijst - 61BSchilderij
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1981
TechniekAcryl
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - beeldschoon, uniek object, raku-gestookt kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - beeldschoon, uniek object, raku-gestooktGlas / Keramiek
Geplaatst doorflokbluit
Afmetingen10.5 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Tennis II 4/15 - 096-B kopen? Bied vanaf 1!
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Tennis II 4/15 - 096-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - signatuur en titel in het Chinees (?)Schilderij
Geplaatst doorrobthijssen
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Honkbal I 4/15 - 090-B kopen? Bied vanaf 1!
Dick ten Haaf - ETS/aquatint - Honkbal I 4/15 - 090-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Benner - ETS - Boek in de kamer 4/15 - INGELIJST - 17-B kopen? Bied vanaf 1!
Gerard Benner - ETS - Boek in de kamer 4/15 - INGELIJST - 17-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1981
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit N. Woudt - potlood tekening - 'Boomgaard te Vreeland' - 316-B kopen? Bied vanaf 1!
Gerrit N. Woudt - potlood tekening - 'Boomgaard te Vreeland' - 316-BTekening / Aquarel
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekPotlood
Afmetingen47 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Schilperoord - ets - Bordeaux-Frankrijk 12/25 - 266-B kopen? Bied vanaf 1!
Jaap Schilperoord - ets - Bordeaux-Frankrijk 12/25 - 266-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philippe Hardy - ETS - Zonder titel 17/100 - 104-B kopen? Bied vanaf 1!
Philippe Hardy - ETS - Zonder titel 17/100 - 104-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Koster - drogenaald ets - Godess 1/10 - 121B kopen? Bied vanaf 1!
Wim Koster - drogenaald ets - Godess 1/10 - 121BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
TechniekDroge Naald
Afmetingen54 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Koster - monoprint - Abstract III - 148-B kopen? Bied vanaf 1!
Wim Koster - monoprint - Abstract III - 148-BGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZaansgroen
Jaartal1975
TechniekMonotype
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Snapper - Lot van 6 ingelijste houtsneden van Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!
Rein Snapper - Lot van 6 ingelijste houtsneden van AmsterdamGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Verhoog - Ets, Man op paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Aat Verhoog - Ets, Man op paard - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts
Afmetingen54 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bart de Graaf - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bart de Graaf - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Han van Hagen - Ets, Hofvijver Den Haag kopen? Bied vanaf 1!
Han van Hagen - Ets, Hofvijver Den HaagGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Dam - Zeefdruk, Hunting party - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Frank Dam - Zeefdruk, Hunting party - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitaal bewerkte foto collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Digitaal bewerkte foto collage, Zonder titel - IngelijstFotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekDigitale Print
Afmetingen55.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Deji - C-Print op dibond, Hero'd Out 3 kopen? Bied vanaf 1!
Deji - C-Print op dibond, Hero'd Out 3Fotografie
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekC-Print
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
IngelijstDibond
Bart de Graaf - Drie werken op doek, Abstract in groentinten kopen? Bied vanaf 1!
Bart de Graaf - Drie werken op doek, Abstract in groentintenSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, VogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1993
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Lens - Keramische wekker kopen? Bied vanaf 1!
Bob Lens - Keramische wekker3D Multiples & Objecten
Geplaatst doorRenee
Jaartal2011
TechniekKeramiek
Afmetingen8 cm x 7 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Gerard Hofker - Lot van twee offsets, Achtergracht te Amsterdam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Willem Gerard Hofker - Lot van twee offsets, Achtergracht te Amsterdam - IngelijstPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1975
TechniekOffset
Afmetingen43 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Vrede - between yellow and blue 1 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede - between yellow and blue 1Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen92 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Siem van der Marel - Blauwe tulpenvaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 1!
Siem van der Marel - Blauwe tulpenvaas voor Royal LeerdamGlas / Keramiek
Geplaatst doorwoerro
Jaartal2010
Afmetingen17 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPHGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordamofin77
Jaartal2021
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - PRINT AND DESTROY SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - PRINT AND DESTROY SIGNED OFFSET LITHOGRAPHGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordamofin77
Jaartal2021
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (3 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Voila le Vent" kopen? Bied vanaf 1!
Kees Okx - Bijzondere kleine oplage (3 ex) jaren 60 handgekleurde ETS "Voila le Vent"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ria Exel - Nieuwe Haagse School - Gouache en Inkt - Scheveningen boulevard zomeravond kopen? Bied vanaf 1!
Ria Exel - Nieuwe Haagse School - Gouache en Inkt - Scheveningen boulevard zomeravondSchilderij
Geplaatst doorartpointamsterdam
TechniekGouache
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Roy Lichtenstein - As I Opened Fire kopen? Bied vanaf 1!
Roy Lichtenstein - As I Opened FireGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHans02
Jaartal1964
Afmetingen64.5 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Benoit (Frere) - Christ. Nuijten - Benedictijn monnik - grote 1962 Gouache "structure decorative" kopen? Bied vanaf 1!
Benoit (Frere) - Christ. Nuijten - Benedictijn monnik - grote 1962 Gouache "structure decorative"Schilderij
Jaartal1962
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Huub Gerretsen - Naakte man met fluit. kopen? Bied vanaf 1!
Huub Gerretsen - Naakte man met fluit.Grafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mirjam Burer - Diamonds are Forever kopen? Bied vanaf 1!
Mirjam Burer - Diamonds are ForeverGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorStudioMazzini
Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!
Isidore Meyers - Vlaamse BoerderijSchilderij
Geplaatst doorguidob
Periode1800 t/m 1899
Afmetingen41 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Zilveren ketting - 50 cm - 6.4 gram kopen? Bied vanaf 1!
Zilveren ketting - 50 cm - 6.4 gramSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekZilver
Afmetingen0.19 cm x 50 cm (h x b)
Gewicht6.4 g
GesigneerdBuitenlands keur
Alexander Calder - Litho uit Derriere Le Miroir kopen? Bied vanaf 1!
Alexander Calder - Litho uit Derriere Le MiroirPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorHans02
Jaartal1963
Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)