3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 242 kunstwerken aangeboden
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op paneel, fantasiefiguren kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op paneel, fantasiefigurenSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen40.5 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denkenPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRenee
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 boeven kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 boevenTekening / Aquarel
Geplaatst doorkunsthamelink
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd Winterlandschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gesigneerd WinterlandschapSchilderij
Geplaatst doorKeesTempelaar
TechniekAcryl
Afmetingen64 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landscap in hollandse stijl kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Landscap in hollandse stijlSchilderij
Geplaatst doorelen
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dineke van Tongeren - 1974 - droge naald - E.A. exemplaar - "Erik lag in zijn bedje" - potloodges. kopen? Bied vanaf 1!
Dineke van Tongeren - 1974 - droge naald - E.A. exemplaar - "Erik lag in zijn bedje" - potloodges.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtpointamsterdam
Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jos van den Berg - Nieuwe Haagse School - jaren 50 Inkt tekening "Cagnes sur mer" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Jos van den Berg - Nieuwe Haagse School - jaren 50 Inkt tekening "Cagnes sur mer" gesigneerdTekening / Aquarel
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Martineau - Leuke en persoonlijke Kerst en Nieuwjaarswens 1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Anton Martineau - Leuke en persoonlijke Kerst en Nieuwjaarswens 1994 - gesigneerdSchilderij
Jaartal1993
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Cobi Nieuwstad - Acryl op papier, Studie kopen? Bied vanaf 1!
Cobi Nieuwstad - Acryl op papier, StudieSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekAcryl
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ko Aarts - Zeefdruk, Toren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ko Aarts - Zeefdruk, Toren - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1996
Afmetingen74 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick Tasma - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Dick Tasma - Litho, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Thomann - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Hans Thomann - Litho, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Vittorio Roerade - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Vittorio Roerade - Litho, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred de Jong - Houtsnede, Blauwe regen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Fred de Jong - Houtsnede, Blauwe regen - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1984
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen100 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan van Reede - Ets en aquatint, Spel- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Johan van Reede - Ets en aquatint, Spel- IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vredegoor - Ets, Heartbeat II- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Hans Vredegoor - Ets, Heartbeat II- IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan van Reede - Ets en aquatint, Kersen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Johan van Reede - Ets en aquatint, Kersen - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred de Jong - Houtsnede, Uit de savanne - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Fred de Jong - Houtsnede, Uit de savanne - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1983
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen109 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bep Toscani - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bep Toscani - Zeefdruk, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1990
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hetty Steyger - Aquarel, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Hetty Steyger - Aquarel, Zonder titel - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huibert van Dorp - Zeefdruk, Zonder titel - kopen? Bied vanaf 1!
Huibert van Dorp - Zeefdruk, Zonder titel -Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1985
Afmetingen50.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bo E. Lindqvist - Zeefdruk, Tabacco during the ages - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bo E. Lindqvist - Zeefdruk, Tabacco during the ages - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirk Huizer - Zeefdruk, Niet het oog op de werkelijkheid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Dirk Huizer - Zeefdruk, Niet het oog op de werkelijkheid - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1985
Afmetingen68 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Francis Hoogland - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Francis Hoogland - Houtsnede, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirk Huizer - Zeefdruk, Ellips en driehoek - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Dirk Huizer - Zeefdruk, Ellips en driehoek - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1986
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Zurne - Ets en aquatint, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Wim Zurne - Ets en aquatint, Stilleven - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vredegoor - Ets en aquatint, Intermezzo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Hans Vredegoor - Ets en aquatint, Intermezzo - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gieb van Enckevorst - & Rijn van Alphen - Potloodtekening, Plus en min ontwikkeling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Gieb van Enckevorst - & Rijn van Alphen - Potloodtekening, Plus en min ontwikkeling - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1989
TechniekPotlood
Afmetingen52.5 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard 't Hart - Zeefdruk, The Sacred Dances - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Gerard 't Hart - Zeefdruk, The Sacred Dances - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1997
Afmetingen60.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Margret Statham - Zeefdruk, De bloemen van kleine Ida kopen? Bied vanaf 1!
Margret Statham - Zeefdruk, De bloemen van kleine IdaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen51 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Vincent Botella - Zeefdruk, De wilde zwanen kopen? Bied vanaf 1!
Vincent Botella - Zeefdruk, De wilde zwanenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2004
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bas van der Poll - Zeefdruk, Transport - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bas van der Poll - Zeefdruk, Transport - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1988
Afmetingen99 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob van Kooten - Zeefdruk, Prinses op de erwt kopen? Bied vanaf 1!
Rob van Kooten - Zeefdruk, Prinses op de erwtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans de Leef - Zeefdruk, Raadzaal SER - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Frans de Leef - Zeefdruk, Raadzaal SER - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1999
Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bart de Graaf - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Bart de Graaf - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Zurne - Ets, Monument - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Wim Zurne - Ets, Monument - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Eikenaar - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Henk Eikenaar - Litho, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekLitho
Afmetingen83 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leo van Vugt - Ets en aquatint, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Leo van Vugt - Ets en aquatint, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mirjam Kann - Gemengde techniek op papier, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Mirjam Kann - Gemengde techniek op papier, Abstracte compositie - IngelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bart de Graaf - Drie werken op doek, Abstract in blauw- en geeltinten kopen? Bied vanaf 1!
Bart de Graaf - Drie werken op doek, Abstract in blauw- en geeltintenSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam