3. items
  5. Vanaf 1 euro bieden

Vanaf 1 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 1 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item! Bovenaan vindt u de items die net zijn ingebracht. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het veilingaanbod vanaf 1 euro” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Joseph Kosuth - Affiche, Consciousness of self is in itself (...) kopen? Bied vanaf 1!
Joseph Kosuth (1945) Amerikaans Affiche, Consciousness of self is in itself (...)
TechniekOffset
Afmetingen60 x 100 cm (h x b)
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Arabische figuren op paard kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Arabische figuren op paard
Afmetingen29 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Royal Copenhagen - Elegante glazen schaal kopen? Bied vanaf 1!
Royal Copenhagen (1775) Deens Elegante glazen schaal
Afmetingen19 x 17 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht835 g
GesigneerdOngemerkt
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Tiny koenen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Tiny koenen
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 1
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Tiny Koenen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Tiny Koenen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Jan Sierhuis - Tekening krijt/acryl kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Tekening krijt/acryl
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - onbekend (sc9b) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd onbekend (sc9b)
TechniekAquarel
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - koppel (sc9a) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd koppel (sc9a)
TechniekGravure
Afmetingen16 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - 't stadhuis (c9) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd 't stadhuis (c9)
TechniekEts
Afmetingen56 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - hoeve (c9) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd hoeve (c9)
TechniekEts
Afmetingen24 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes kopen? Bied vanaf 1!
Thomas Barkie (1995) Nederlands 50.000 lichtpuntjes
TechniekHandbewerkt
Afmetingen42.6 x 42.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Huidig bod
€ 420
23 biedingen
Vera Walther - Vera walther kopen? Bied vanaf 1!
Vera Walther Duits Vera walther
Afmetingen22 x 8 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht90 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Paul van der Eerden (1954) Nederlands Offsetlitho ik heb zin om te denken
TechniekLitho
Afmetingen65 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gerooid kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Gerooid
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen66 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Zonder titel' | 1997 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Zonder titel' | 1997
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Run Paint Run' | 1996 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Run Paint Run' | 1996
TechniekLitho
Afmetingen54 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Anton Vrede - handgesigneerde litho | 'Mens en Dier' | 1995 kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede (1953) Nederlands Curaçaose handgesigneerde litho | 'Mens en Dier' | 1995
TechniekLitho
Afmetingen54 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Carla Kleekamp - kalender met vier etsen | 1988 kopen? Bied vanaf 1!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands kalender met vier etsen | 1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
€ 1
Klaas Gubbels - Cherry Duyns, Kanon van Gleich met tekening Gubbels, door beide gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Cherry Duyns, Kanon van Gleich met tekening Gubbels, door beide gesigneerd.
TechniekSoftcover
Afmetingen26 x 22 cm (h x b)
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - Decor isolement kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Decor isolement
TechniekLitho
Afmetingen30 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 vintage karaffen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd 2 vintage karaffen
Afmetingen24 x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - XXXL design parfumfles - Gabriela Sabatini kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd XXXL design parfumfles - Gabriela Sabatini
Afmetingen28 x 27.5 x 19 cm (h x b x d)
Gewicht4400 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Hij verraadt kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Hij verraadt
TechniekKlei
Afmetingen23 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht300 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Oude man kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Oude man
TechniekPotlood
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Panorama gorge Ngarai Sianok, West- Sumatra kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Panorama gorge Ngarai Sianok, West- Sumatra
Afmetingen82 x 190 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
14k geelgouden entourage hanger bezet met parel en zirkonia kopen? Bied vanaf 1!
14k geelgouden entourage hanger bezet met parel en zirkonia
TechniekGoud
Afmetingen1.4 x 0.76 cm (h x b)
Gewicht0.6 g
GesigneerdNederlands keur
Huidig bod
€ 15
5 biedingen
Jan Miechels - Boeket in vaas kopen? Bied vanaf 1!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands Boeket in vaas
Afmetingen42 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Anton Heyboer - Anton Heyboer kopen? Bied vanaf 1!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Anton Heyboer
TechniekHardcover
Afmetingen27 x 25 cm (h x b)
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Reiner Schwarz - Den Abend malen kopen? Bied vanaf 1!
Reiner Schwarz (1940) Duits Den Abend malen
TechniekLitho
Afmetingen49.5 x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd zonder titel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
3 biedingen
Alexander Gerhardus Dieperink - Portret kopen? Bied vanaf 1!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands Portret
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Royal Copenhagen - Bing & Grondahl - Tafellamp kopen? Bied vanaf 1!
Royal Copenhagen (1775) Deens Bing & Grondahl - Tafellamp
Afmetingen27 x 20 cm (h x b)
Gewicht2 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Jan Schipper - landschap kopen? Bied vanaf 1!
Jan Schipper (1899-1961) Nederlands landschap
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Wim van der Meij - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Ets: Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen25 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
3 biedingen
Els Devrieze - Fluitend door het leven kopen? Bied vanaf 1!
Els Devrieze (1986) Belgisch Fluitend door het leven
TechniekAquarel
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Els Devrieze - Wervelede dreiging kopen? Bied vanaf 1!
Els Devrieze (1986) Belgisch Wervelede dreiging
TechniekAquarel
Afmetingen15 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Niet of onleesbaar gesigneerd - Skyline kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd Skyline
TechniekAcryl
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1