Vanhorck, The lost Path,Zeefdruk op papier,Handgesigneerd,Ingelijst - Verkocht

Vanhorck, The lost Path,Zeefdruk op papier,Handgesigneerd,Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Vanhorck, The lost Path,Zeefdruk op papier,Handgesigneerd,Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!Vanhorck, The lost Path,Zeefdruk op papier,Handgesigneerd,Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (20)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Hans Vanhorck (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Vanhorck

Titel The lost Path

Techniek Zeefdruk op papier

Ingelijst

Handgesigneerd

Oplage 69/100

Afmeting 100 x 70

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:25-01-2017 om 20:59
Eindtijd:02-02-2017 om 20:59
cornelisvictor
02 feb. / 13:25
€ 90