Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 42 x 29 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De geplakte rug heeft enigszins losgelaten. De bladzijden zitten nog wel vast. Met pen geschrven opdracht op 1 blad van boek. De afbeeldingen in zeer goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||||||||||
Garantie | |||||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 18-10-2022 om 15:28 |
Eindtijd | 23-10-2022 om 14:37 |