Vastenavond

Vastenavond kopen? Bied vanaf 20!

Vastenavond

Verkoopprijs: € 20,00

Vastenavond kopen? Bied vanaf 20!Vastenavond kopen? Bied vanaf 20!Vastenavond kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Poppe Damave (1921-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder, getiteld linksonder.

Onder passepartout.

Beeldmaat 8,8 x 11,6 cm.

Poppe Damave is geboren te Groningen in 1921 en overleden te Bonn in 1988.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:07-12-2014 om 14:05
Eindtijd:17-12-2014 om 14:05

Biedingen (1):

tverbeek
7 dec. / 15:54
€ 20