Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) - Verkocht

Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 375!Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 375!Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 375!Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 375!Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 375!Pieter Daniel Dik - Veldboeket met zonnebloemen, olieverf op doek (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (271)
  • Pieter Daniel Dik (1943-1984)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
Lijst117 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig, groot stilleven van Pieter Dik.  Weliswaar geen jachttafereel, maar wel een wildtafereel (in de ruimste zin van het woord) met mooie dieptewerking van deze populaire kunstenaar.  Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in monumentale houten lijst.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 117cm x 97cm (incl. lijst), 100cm x 80cm (doek)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.

Pieter Daniel Dik (1943-1984)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
97 cm
117 cm
80 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:03-11-2018 om 12:13
Eindtijd:17-11-2018 om 21:20
Kramerbs
16 nov. / 15:48
€ 375