Bertus de Meij - Venetie Italie

Bertus de Meij - Venetie Italie kopen? Bied vanaf 150!
  • Bertus de Meij (1915-1994)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
Lijst90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij voorstellende Venetie Italie.

verkregen uit erfenis

Bertus de Meij (1915-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bongerd

0 verkochte items
110 cm
90 cm
110 cm
90 cm
Starttijd:17-04-2022 om 15:11
Eindtijd:30-04-2022 om 21:28
Openingsbod € 150
ObjectlocatieSleen(Drenthe),  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie