Adam Jablonski - Venus - Verkocht

Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!
Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!Adam Jablonski - Venus kopen? Bied vanaf 99!
  • Adam Jablonski (1936)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen17.5 cm x 27 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht5700 gram
GemerktHandgesigneerd
Zwaar blok kristal maar door de lichte kleuren sprankelend

Wat chipjes aan de voet maar dat doet niets af aan de schoonheid

Adam Jablonski (1936)

PoolsPoolsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  Ami
FA. (10 )

719 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
27
17.5
15
Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-09-2022 om 21:40
Eindtijd:11-09-2022 om 19:24
Tonnis
11 sep. / 11:59
€ 99