Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA - Verkocht

Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!Johnny Friedlaender - Verlaagde prijs! - Originele kleurenets/aquatint - Gesigneerd - EA kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Johnny Friedlaender (1912-1992)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95 + EA

Johnny Friedlaender (26 december 1912 - 18 juni 1992) was een toonaangevende Duitse / Franse 20e-eeuwse kunstenaar, wiens werken zijn tentoongesteld in Duitsland, Frankrijk, Nederland, Italië, Japan en de Verenigde Staten. Hij was invloedrijk op andere opmerkelijke kunstenaars, die studenten waren in zijn galerij in Parijs. Zijn voorkeursmedium van aquatint-ets is een technisch moeilijk artistiek proces, waarvan Friedlaender een pionier is geweest.

Prachtige grote kleurenets/aquatint met reliëf.

'Pour le Vert'

Op 2 plaatsen licht opgehoogd.
Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Oplage: 95 + EA
Deze heeft nummering EA
Totale afmeting ets: 76x57cm
Heel goede conditie, nooit ingelijst geweest!
Galeriewaarde: 350-750€

LINK: http://www.husgallery.com/82-1-FRIEDLAENDER%20Johnny.html

Verzekerde verzending met T&T
Verzending B: 12€   NL: 20€

Johnny Friedlaender (1912-1992)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
57 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:27-09-2019 om 09:21
Eindtijd:10-10-2019 om 20:10
tjoepe
05 okt. / 17:55
€ 115