verlatenheid; gemengde techniek op arylpapier plus certificaat. handgesigneerd. - Verkocht

verlatenheid; gemengde techniek op arylpapier plus certificaat. handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

verlatenheid; gemengde techniek op arylpapier plus certificaat. handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!verlatenheid; gemengde techniek op arylpapier plus certificaat. handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
  • William Remory (1958)

een prachtig kleurrijk Cobra schilderij van de bekende Belgische schilder William Remory.

Werken van Remory bevinden zich over de hele wereld en zijn erg geliefd bij verzamelaars.

' Verlatenheid '

gemengde techniek op papier.

46 X 33 cm.

Handgesigneerd plus Certificaat.

Passe parout dient alleen ter illustratie!

Worft zorgvuldig opgestuurd.

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:04-05-2015 om 11:46
Eindtijd:11-05-2015 om 11:46
Blabla1552
07 mei / 22:00
€ 80