Veronica Nahmias, kleurenets, Vriendinnen, 1981 - Verkocht

Veronica Nahmias, kleurenets, Vriendinnen, 1981 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Veronica Nahmias (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg werk van kinderboek illustratrice Veronica Nahmias (1954)

Titel: Vriendinnen

Jaar: 1981

Techniek:  8 kleurenets

Afmeting afbeelding: 23x29,5 op 40x50 cm

Oplage: 50 ex.

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 4e jaargang, nr. 11, pagina 13

( f 295,00 ongeveer 134 euro)

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Veronica Nahmias (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:06-05-2013 om 19:22
Eindtijd:20-05-2013 om 19:22
char
20 mei / 18:34
€ 20