Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven - Verkocht

Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven kopen? Bied vanaf 1!Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven kopen? Bied vanaf 1!Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven kopen? Bied vanaf 1!Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven kopen? Bied vanaf 1!Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen20 cm x 15 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Verzilverde Bierkroes van Zilverstad Schoonhoven. In goede gebruikte conditie en gemerkt aan de onderzijde.

Onbeschadigde conditie

Curiosa

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
15
20
10
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2020 om 16:08
Eindtijd:13-12-2020 om 22:46
Jovabo2
13 dec. / 22:39
€ 1