Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's - Verkocht

Ongespecificeerd - Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's kopen? Bied vanaf 14!
Design

Ongespecificeerd - Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's kopen? Bied vanaf 14!Ongespecificeerd - Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's kopen? Bied vanaf 14!Ongespecificeerd - Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's kopen? Bied vanaf 14!Ongespecificeerd - Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's kopen? Bied vanaf 14!Ongespecificeerd - Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's kopen? Bied vanaf 14!Ongespecificeerd - Verzilverde design kandelaar | Denemarken | 1950's kopen? Bied vanaf 14!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Design
Periode 1950 t/m 1979
Stijl Fifties
Afmetingen 2 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd

Uitstekend ontworpen verzilverde Cohr Atla Denemarken  verzilverde kandelaar gemerkt Cohr Denmark
De jaren vijftig kandelaar kenmerkt zich door de driehoekige vorm met afgeronde hoeken. Deze staat op drie gebogen pootjes. De kandelaar is uitstekend gemerkt:

• Cohr Denmark Atla

•  Merkteken Atla (Fakkel)

In nette gebruikte staat. Ø ca. 6 cm H: 1,5-2 cm

De Deense design kandelaar is  geschikt voor kaarsen van 12 mm.

We verzenden internationaal met een extra veilige Track & trace code.

In nette gebruikte staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Luyksgestel, Nederland
Binnen Nederland € 8,95

Ongespecificeerd

Geplaatst door  DECADERS
277 verkochte items
6
2
6