Guido Niest - Verzilverde kandelaars

Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!
Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!Guido Niest - Verzilverde kandelaars kopen? Bied vanaf 69!
  • Guido Niest (1958)
TypeDesign
Afmetingen27.2 cm x 9.7 cm x 9.7 cm (h x b x d)
Gewicht313 gram
GemerktHandgesigneerd
Elegante kandelaars van de zilversmid Guido Niest

https://artemest.com/artisans/guido-niest

Een poetsbeurt doet wonderen

Guido Niest (1958)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  Ami
FA. (10 )

719 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
9.7
27.2
9.7
Starttijd:27-06-2022 om 08:20
Eindtijd:06-07-2022 om 22:37
Openingsbod € 69
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland