Vest Keramiek Gouda - Plateel vaas Gouda nummer 2612 Unique met bloemen

Vest Keramiek Gouda - Plateel vaas Gouda nummer 2612 Unique met bloemen kopen? Bied vanaf 51!
Vest Keramiek Gouda - Plateel vaas Gouda nummer 2612 Unique met bloemen kopen? Bied vanaf 51!Vest Keramiek Gouda - Plateel vaas Gouda nummer 2612 Unique met bloemen kopen? Bied vanaf 51!Vest Keramiek Gouda - Plateel vaas Gouda nummer 2612 Unique met bloemen kopen? Bied vanaf 51!Vest Keramiek Gouda - Plateel vaas Gouda nummer 2612 Unique met bloemen kopen? Bied vanaf 51!
  • Vest Keramiek Gouda
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1950
StijlFifties
Afmetingen19 cm x 11 cm x 11 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Keramiek met handgeschilderde bloemen en takjes. Turqoise binnenkant. Mooi diepe kleuren. Gesigneerd door onbekende kunstenaar JdB. Op onderkant: "2612 unique JdB Gouda Holland GH".

Bovenkant doorsnede 11 cm. Doorsnede onderkant 7,5 cm.

Alleen op randje onderkant lichte beschadiging.

Vest Keramiek Gouda

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  MrMrsBook

24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
11
19
11
Starttijd:10-11-2022 om 15:31
Eindtijd:24-11-2022 om 19:37
Openingsbod € 51
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa