Vetere,Zeefdruk op papier,Solto il Sole,Ingelijst,Handgesigneerd - Verkocht

Vetere,Zeefdruk op papier,Solto il Sole,Ingelijst,Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Vetere,Zeefdruk op papier,Solto il Sole,Ingelijst,Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Vetere,Zeefdruk op papier,Solto il Sole,Ingelijst,Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Giovanni Vetere (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Vetere

Titel Solto il Sole

Oplage 15/150

Techniek Zeefdruk op papier

Handgesigneerd

Afmeting 82 x 87 Ingelijst

Giovanni Vetere (1940)

Alle items van deze kunstenaar(14)
FA. (19)

1058 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:11-12-2016 om 20:10
Eindtijd:18-12-2016 om 22:10
Mila61
12 dec. / 14:32
€ 100