Ronald Boonacker - Via Appie, Italie - Verkocht

Ronald Boonacker - Via Appie, Italie kopen? Bied vanaf 110!
Ronald Boonacker - Via Appie, Italie kopen? Bied vanaf 110!Ronald Boonacker - Via Appie, Italie kopen? Bied vanaf 110!Ronald Boonacker - Via Appie, Italie kopen? Bied vanaf 110!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageepreuve 'd artist
Mooie zeefdruk met bladgoud van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker. Het werk zit inder passe partout en kan zo in een wissellijst gestopt worden.  Nieuwstaat!U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij onze galerie in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (471)
56 cm
70 cm
38 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 101,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-10-2020 om 09:19
Eindtijd:17-11-2020 om 20:19
Jonker2020
17 nov. / 19:36
€ 88