Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 - Verkocht

Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!
Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!Jos Speybrouck - Via Crucis en de VII Weeën van Maria - 21 ingekleurde litho's - 1928 kopen? Bied vanaf 125!
  • Jos Speybrouck (1891-1951)
TypeKunstboeken
Jaartal1928
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

SPEYBROUCK, Jos. [Jozef]. ~ Via Crucis en de VII Weeén van Maria.
Uitgegeven bij Lannoo te Tielt, 1928.
Prachtig ingekleurd - zie foto's.
Kruisweg: 14 ingekleurde litho's.
Weeën: 7 litho's niet ingekleurd.
Alle gesigneerd en gedateerd in de druk

Folio (470 × 320 mm) inclusief 21 paginagrote litho's. Los in originele rode map. (redelijke staat)

Eerste editie. Eén van de 500 exemplaren van deze opvallende modernistische kruisweg (en zeven vreugden van de Maagd). Speybrouck (1891-1956) was doordrenkt van de religieuze en artistieke cultuur van de Lage Graafschappen en werkte van 1923 tot 1940 nauw samen met de Benedictijner Orde in de Abdij van Sint-André bij Brugge. Hij tekende talrijke Vlaams-Nationalistiche en religieus geïnspireerde werken.
Ref. P. Piron, 1999, bl. 1240: Kortrijk 1891-1956, schilder, tekenaar, illustrator.

Meer info over deze kunstenaar;
https://www.lambiek.net/artists/s/speybrouck_jos.htm

http://sacredartpilgrim.com/collection/view/36

https://www.iconecristiane.it/2010/06/15/via-crucis-per-mano-di-jos-speybrouck-1928/

Litho's zijn in zeer goede staat. De kaft is in redelijke staat (reeds verstevigd)

Jos Speybrouck (1891-1951)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
32 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-12-2020 om 10:20
Eindtijd:27-12-2020 om 15:00
Biedingen (8)
Kunst7
27 dec. / 14:52
€ 175
Kwakmania
27 dec. / 14:52
€ 175
Kunst7
27 dec. / 13:50
€ 165
Kwakmania
26 dec. / 22:20
€ 155
Barabas
26 dec. / 22:20
€ 150
Barabas
26 dec. / 22:20
€ 145
Kwakmania
26 dec. / 22:20
€ 135
Barabas
25 dec. / 10:53
€ 125