Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995

Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!
Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!Vic Gentils - Kleurenzeefdruk - Gesigneerd - VIII/XXX - 1995 kopen? Bied vanaf 95!
  • Vic Gentils (1919-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/30
Vic Gentils (Ilfracombe, 1918 - Aalst, 1997) kan beschouwd worden als één van de belangrijkste exponenten van het ‘nouveau réalisme’ in België.

Figuratie.
Kleurzeefdruk op dik papier.
Gesigneerd en genummerd in potlood.
Ex.nr.: VIII/XXX
(1995).
Reliëfstempel uitgeverij.
Afkomstig uit kunstfarde: "25 Years Original Screen Belgium", uitgegeven in 1996.
Proper blad.
Blad: 80x60cm.

Lichte plooi bovenaan midden

Vic Gentils (1919-1997)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
60 cm
80 cm
Starttijd:30-10-2022 om 16:22
Eindtijd:13-11-2022 om 19:11
Openingsbod € 95
ObjectlocatieWolvertem,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland