Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 - Verkocht

Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!Vic Savelkoul : Inkttekening – Beeldlading G - gesigneerd & ingelijst – 1985 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Vic Savelkoul (1925)
TypeTekening / Aquarel

Een Oost-Indische inkttekenig van de van oorsprong Limburgse kunstenaar Victor (Vic) Savelkoul (1925-1999).

Dit is het 7e werk uit zijn 9-delige kunstproject ‘Beeldlading’ (‘9 art-Amsterdam’).

Gesigneerd met inkt rechtsonder en ook met het atelierstempel van de kunstenaar.

Ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst: 66 x 51 cm. Beeld: 65 x 50 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

(Gelijktijdig met dit werk bieden wij  uit dezelfde serie nog een Oost-Indische inkttekenig van Vic Savelkoul ter veiling aan: Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Victor (Vic) Savelkoul, geboren in 1925 in Sittard en overleden in 1999 in Amsterdam, schilder, tekenaar, kunstnijveraar, collagist, auteur.

De autodidact Vic Savelkoul begon pas laat, zo rond zijn 35e, met schilderen en tekenen. Het schoolvoorbeeld van een romantisch kunstenaar: Ontslag nemen en de welvaartsmaatschappij de rug toe keren.

Naast beeldend kunstenaar was hij ook dichter. In 1962 verscheen zijn bundel Vliegensvlug.

De van oorsprong Limburgse kunstenaar verhuisde in 1978 naar Amsterdam. Uit deze periode dateert zijn 9 art. Hij overleed in 1999 en werd begraven op Zorgvlied in Amsterdam.

Titel: ‘Beeldlading G’.

Kunstenaar: Victor (Vic) Savelkoul.

Techniek: Oost-Indische inkttekenig op papier.

Jaartal: 1985.

Ingelijst: In een aluminium lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  20,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:13-08-2016 om 11:44
Eindtijd:21-08-2016 om 21:44
darius
14 aug. / 15:26
€ 75