Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
Incl. lijst | 25 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
veilig opgehangen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 6-3-2021 om 18:55 |
Eindtijd | 21-5-2021 om 22:07 |
Objectlocatie | Antwerpen, België |