Victor Hasch - Bateau rouge - handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Victor Hasch - Bateau rouge - handgesigneerd en genummerd  kopen? Bied vanaf 32!

Verkoopprijs: € 32,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Victor Hasch (1945-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

1945 Geneve - 2012

Bateau rouge

mooie kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 175 + CLXXV

afmetingen blad 28,0 x 38,0 cm

afmetingen beeld 18,5 x 27,5 cm

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd  worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten

Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:14-04-2014 om 10:16
Eindtijd:19-04-2014 om 10:16
peterbon
19 apr. / 09:38
€ 32