Victor Hasch - Golf du mougins - handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Victor Hasch - Golf du mougins - handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 49!
  • Victor Hasch (1945-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

1945 Geneve - 2012

Golf du mougins

mooie kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 175 + CLXXV

afmetingen blad 28,0 x 38,0 cm

afmetingen beeld 18,5 x 27,5 cm

in goede staat

Victor HASCH

Schilder, graficus

Geboren in 1945 te Geneve, overleden in 2012.

Hasch staat bekend om zijn kleurrijke abstracte portretten en stadsgezichten. Zijn werk is opgenomen in grote openbaren en particuliere collecties.

Victor Hasch (1945-2012)

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

257 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:24-04-2015 om 10:53
Eindtijd:29-04-2015 om 10:53
ChesterF
27 apr. / 10:15
€ 49