Victor Hasch - Le Pins – handgesigneerd - Verkocht

Victor Hasch - Le Pins – handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

Victor Hasch - Le Pins – handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!Victor Hasch - Le Pins – handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Victor Hasch (1945-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurrijke lithografie van de in 2012 overleden Zwitserse kunstenaar Victor Hasch. Oplage 175 exemplaren. Handgenummerd 63/175 en handgesigneerd met potlood. Afmetingen lithografie 18,5 cm x 27,50 cm. Afmetingen blad 28,0 cm x 38,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat.

Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:18-09-2014 om 15:06
Eindtijd:25-09-2014 om 15:11
Brussel007
25 sep. / 15:04
€ 39