Victor Hasch , Le Pins , kleurlitho , handgesigneerd - Verkocht

Victor Hasch ,  Le Pins , kleurlitho , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 41,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

852 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Victor Hasch (1945-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

01-09-1945 Genevè

Le Pins

kleurlithografie

handgesigneerd

in goede staat

afmetingen blad 28,0 x 38,0 cm

afmetingen beeld 20,5 x 24,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Victor Hasch (1945-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bone
FA. (14)

852 verkochte items
Dit item is verkocht voor 41,00
Starttijd:19-02-2013 om 11:03
Eindtijd:24-02-2013 om 11:03
Biedingen (9)
MaJo
24 feb. / 10:57
€ 41
adleuftink
24 feb. / 10:49
€ 36
MaJo
24 feb. / 10:34
€ 31
adleuftink
24 feb. / 09:42
€ 26
sikkens
24 feb. / 03:32
€ 21
barb52
24 feb. / 00:39
€ 16
MaJo
23 feb. / 17:09
€ 11
ALVS
20 feb. / 22:11
€ 6
margriet
20 feb. / 00:59
€ 1