Victor Hasch , Golf de mougins , handgesigneerd - Verkocht

Victor Hasch , Golf de mougins , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Victor Hasch (1945-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

1945 Genevè

Golf de mougins

Kleurlithografie

handgesigneerd

in goede staat

afmetingen blad 25,0 x 38,0 cm

afmetingen beeld 18,5 x 26,5 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 ) zijn voor de koper

Victor Hasch (1945-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:16-01-2013 om 14:07
Eindtijd:24-01-2013 om 14:07
Biedingen (3)
sikkens
19 jan. / 23:24
€ 11
cmdejongh
17 jan. / 19:57
€ 6
Braamberg
16 jan. / 17:44
€ 1