Victor Hasch , Le Pins , kleurlitho , handgesigneerd - Verkocht

Victor Hasch , Le Pins , kleurlitho , handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Victor Hasch (1945-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Victor Hasch

born 01-09-1945 Genevè

Le Pins

kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

in goede staat

afmetingen blad 28,0 x 38,0 cm

afmetingen beeld 20,5 x 24,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL ) zijn voor de koper

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:27-02-2013 om 14:59
Eindtijd:04-03-2013 om 14:59
Biedingen (4)
barb52
04 mrt. / 09:14
€ 16
margriet
02 mrt. / 14:55
€ 11
ALVS
01 mrt. / 20:54
€ 6
mpc
28 feb. / 11:11
€ 1