Victor IV - LOGBOEK BLAD COLLAGE 1972 BROOKLYN BRIDGE

Victor IV - LOGBOEK BLAD COLLAGE 1972 BROOKLYN BRIDGE kopen? Bied vanaf 242!

Verkoopprijs: € 242,00

Andere items

Victor IV - LOGBOEK BLAD COLLAGE 1972 BROOKLYN BRIDGE kopen? Bied vanaf 242!Victor IV - LOGBOEK BLAD COLLAGE 1972 BROOKLYN BRIDGE kopen? Bied vanaf 242!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Viktor IV (1929-1986)
VICTOR IV LOGBOEKBLAD 13 e BOEK 95 COLLAGE IN DE MAAT 42 X 51 CM gesigneerd met stempels JAAR 1972 in lijst met glas herkomst expositie kunstuitleen zeer goede staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Dit item is verkocht voor 242,00

Starttijd:31-01-2014 om 22:27
Eindtijd:09-02-2014 om 22:27

Biedingen (1):

Hans0708
9 feb. / 22:17
€ 242