Victor Linford: Olieverf op doek. Liggende man in landschap - Verkocht

Victor Linford: Olieverf op doek. Liggende man in landschap kopen? Bied vanaf 250!
Victor Linford: Olieverf op doek. Liggende man in landschap kopen? Bied vanaf 250!Victor Linford: Olieverf op doek. Liggende man in landschap kopen? Bied vanaf 250!
  • Victor Linford (1940-2002)

Groot schilderij van de metarealist Victor Linford. Olieverf op doek. Nu zeer goedkoop ingezet.
Met houten omlijsting, kan direct aan de muur.

Titel: Liggende man in Landschap
Jaartal: 1990
Afmetingen beeld: 94cm x 59cm (Incl. lijst: 101 cm x 66 cm)
Gesigneerd: Ja handgesigneerd met verf
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja.

 Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan in Amsterdam op afspraak tijdens kantooruren zonder extra kosten. Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België met een koerier.
Kosten zijn 40 euro binnen NL (Muv de Eilanden en Zeeuws Vlaanderen) Voor deze gebieden en België, prijs op aanvraag.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:

Victor Linford (1940-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46978 verkochte items
Alle items van deze verkoper (666)
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:22-02-2013 om 10:37
Eindtijd:04-03-2013 om 10:37
jmdebaare
23 feb. / 11:08
€ 250