Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Het werk is ingelijst !
Afm 70x100
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland |
Objectlocatie | BOXTEL, Nederland |
Starttijd | 23-6-2018 om 9:33 |
Eindtijd | 18-7-2018 om 22:39 |