Victor Vasarely - Vega, zeefdruk (gesigneerd, genummerd en ingelijst) - Verkocht

Victor Vasarely - Vega, zeefdruk (gesigneerd, genummerd en ingelijst) kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 400,00

Victor Vasarely - Vega, zeefdruk (gesigneerd, genummerd en ingelijst) kopen? Bied vanaf 400!Victor Vasarely - Vega, zeefdruk (gesigneerd, genummerd en ingelijst) kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2877 verkochte items
Alle items van deze verkoper (241)
  • Victor Vasarely (1906-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame, originele, zeefdruk van Victor Vasarely, vader van de Op-Art!  Mooi strak ingelijst, achter glas en dubbel passepartout. Handgesigneerd en genummerd (F.V. 20/25).  F.V. staat voor "Fondation Vasarely", de stichting die door Vasarely zelf is opgericht in 1966, zie www.fondationvasarely.org

Afmetingen: 84cm x 88cm (incl. lijst), 66cm x 68cm (binnen passepartout)

Bij eventuele aankoop moet het werk opgehaald worden (Diemen) ivm grootte, kwetsbaarheid en waarde van het werk. Brengen rond Noord- en Zuid-Holland en Utrecht voor benzine vergoeding is evt. mogelijk.

Dit item is verkocht voor 400,00
Starttijd:20-04-2014 om 12:41
Eindtijd:27-04-2014 om 12:41
liefhebberke
27 apr. / 06:39
€ 400