Victoria Montesinos, "Yellow Lilly", originele lithografie, gesigneerd. - Verkocht

Victoria Montesinos, "Yellow Lilly", originele lithografie, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Victoria Montesinos, "Yellow Lilly", originele lithografie, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!Victoria Montesinos, "Yellow Lilly", originele lithografie, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!Victoria Montesinos, "Yellow Lilly", originele lithografie, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!Victoria Montesinos, "Yellow Lilly", originele lithografie, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!Victoria Montesinos, "Yellow Lilly", originele lithografie, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Victoria Montesinos

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Victoria Montesinos
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtige lithografie op BFK Rives papier van de Mexicaanse kunstenaar Victoria Montesinos.

Met de hand gesigneerd en genummerd, uit beperkte editie.

Afmetingen ca. 78/53 cm.

Nooit ingelijst geweest, in goede staat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Victoria Montesinos

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:26-02-2015 om 21:21
Eindtijd:12-03-2015 om 21:21
hdendee
12 mrt. / 21:06
€ 110