Vier Litho's met catalogus

Geplaatst door  bertart

Lid sinds 2010
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Vier bijzondere litho\\\'s 1962 uit gebracht met de catalogus door Der Spiegel galerie in Koln tijdens de expositie van Karel Appel aldaar. De catalogus zijn de foto\\\'s gemaakt door Ed van der Elsken. Twee litho\\\'s van 25,6 x 37,7 cm en een litho van 61,8 x 94,8 cm en 60 x 90 cm..
Het werk wordt thuisgebracht voor 20 euro extra om beschadigingen te voorkomen.

Starttijd:03-12-2010 om 16:21
Eindtijd:17-12-2010 om 16:21
Openingsbod€ 780
ObjectlocatieNederland